Várható kézbesítés:
2024.05.15
Szállítási lehetőségek
59 600 Ft 49 256 Ft ÁFA nélkül

A pálya kompenzálja az egyenetlen felületeket, és optimális labdasebességet és teljesítményt biztosít. A körülvevő perem megakadályozza, hogy a labda elguruljon.

A csomag tartalmazza:

• Játéktér méretekkel: 340 x 140 cm - a minigolfpálya akadályainak egyszerű elrendezését ábrázoló rajzokkal, valamint a rajt könnyű felismerését lehetővé tevő hellyel.
  • Szállító nejlonzsák.

Az Easy vagy Basic készletből minden egyes akadály könnyen lecserélhető egy másikra a játék után. A felület telepítése egyszerű, tekerje ki a pályát, és rögzítse a széleket. Az első használat előtt a mellékelt tépőzáras matricákat fel kell ragasztani a pályára.

Akadályok

• FONTOS: AZ AKADÁLYOK NEM TARTOZNAK IDE.
  • Lehetősége van a MyMinigolf Easy vagy Basic készlet megvásárlására.

Szabályok

• A játékosok tetszőlegesen helyezik el az akadályokat a megadott helyen. Meghatározzák, hogy az egyes akadályok hol kezdődnek, és megpróbálnak egymás után minél kevesebb ütéssel lejátszani egy sor akadályt.
  • Az a játékos nyer, aki a legkevesebbet játszik.
  • Akadályként vagy további akadálylehetőségként is használható a kerti minigolfunkhoz.

Játék paraméterek

01a

A játékosok száma: 1-korlátlan Kommunikáció: Hodnocení her
Játékidő: 40 perc Stratégiák: Hodnocení venkovních her
A játékosok életkora: 4 éves kortól Véletlen egybeesés: Hry hodnocení

MyMinigolf Birdie

Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

Ezt a mezőt ne töltse ki:

MyMinigolf

Minigolf – ahol csak akarja. Az eredeti minigolfpálya, amelyen szinte bármilyen felületen játszhat. Minőségi anyagokból közvetlenül Németországban készült. Minden akadály könnyedén kombinálható és tetszőleges felületre helyezhető – így játszhat otthon a szőnyegen, kint a füvön vagy a teraszon.

A Myminigolf számos "Moving Innovation" és "Spiel Gut" díjat nyert, de a 2008-as Golf Europe Product Award nyertese is lett.